KPP W WOŁOMINIE (mazowieckie) Apel do świadków wypadków!!!:

Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych, jakie miały miejsce na terenie powiatu wołomińskiego . Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanych zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo - Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 10 sierpnia 2018 roku około godz. 03:00 w miejscowości Wołomin na ul. Niepodległości 63 – skrzyżowanie z ul. 1 Maja, pow. wołomińskiego, gdzie w n/n okolicznościach motocykl marki Suzuki uderzył w słup energetyczny oraz ogrodzenie posesji Al. Niepodległości 63. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący motocyklem, który po przewiezieniu do szpitala zmarł.

W dniu 24 sierpnia 2018 roku około godz. 18:45 w miejscowości Marki na ul. Piłsudskiego na wysokości posesji nr. 121 , pow. wołomińskiego, n/n samochód osobowy o n/n nr rej. potrącił na wyznaczonym przejściu dla pieszych pieszą, która w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała. Kierujący wraz pojazdem nie udzielając pomocy poszkodowanej oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku Radzymina.

W dniu 12 października 2018 roku w miejscowości Nadma na skrzyżowaniu DW 631 z ulica Gajówka samochód marki Opel Zafira poruszając się drogą 631 z kierunku Zielonki w kierunku Nieporętu na skrzyżowaniu z ul. Gajówka celem uniknięcia zderzenia z n/n pojazdem, który wyjechał z drogi podporządkowanej (ul. Gajówka), zjechał na pas dla przeciwnego kierunku ruchu gdzie zderzył się z motocyklem Suzuki, który poruszał się od strony Nieporętu.
W wyniku zdarzenia motocyklista poniósł śmierć na miejscu, wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu opisanych zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin tel. (22) 60- 47-324, (22) 60-47-259, lub całodobowo z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie tel. (22) 776 - 20 - 21, bądź bez wychodzenia z domu z portalem świadek wypadku. pl, zapewniamy anonimowość.

Źródło: kpp wołomin