Wielebnów (świętokrzyskie) szukamy świadków wypadku!:

Poszukujemy świadków wypadku zaistniałego w dniu 3 grudnia 2018 roku w miejscowości Wielebnów wieś w Polsce położona w województwie świętokrzyskim, w powiecie kieleckim, w gminie Łopuszno, tam około godziny 16:50 na drodze W 786 został potrącony 57- letni mężczyzna przez nieustalony dotychczas pojazd, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu.
Poszukujemy dostawczego auta (typu Berlingo lub bus), koloru jasnego, posiadającego logo firmowe (brak bliższych danych), który poruszał się po drodze W 786 od miejscowości Piekoszów w kierunku miejscowości Łopuszno i prawdopodobnie mógł być uczestnikiem zaistniałego wypadku.
Wszystkie osoby, które były świadkami samego zdarzenia, lub widziały opisywany pojazd, mający ślady uszkodzeń w przedniej części proszone są o kontakt z Wydziałem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym osobiście w Kielcach przy ul. Kołłątaja 4, bądź telefonicznie pod numerami 41-349-3720, 41-349-3739 lub numerem alarmowym 112. Można również kontaktować się z portalem świadek wypadku,  zapewniamy anonimowość.

Źródło: lokalnatelewizja.pl