Zabrze (śląskie), szukamy świadków!!!:

Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do jakiego doszło 18 stycznia 2018 roku około godziny 11:40 w Zabrzu województwo śląskie na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulic 3 Maja i Szczęść Boże . Jadący od strony dworca autobusowego autobus linii 840 potrącił prawidłowo przechodzącą przez przejście dla pieszych 62-letnią kobietę.
Z przeprowadzonych ustaleń wynika, że 62-letnia kobieta chciała przejść na drugą stronę ulicy, samochód osobowy poruszający się prawym pasem, ustąpił jej pierwszeństwa, piesza weszła na pasy.
Niestety, jadący lewym pasem kierujący autobusem linii 840 komunikacji miejskiej nie zatrzymał się i potrącił 62-latkę. Nieprzytomna kobieta w stanie ciężkim została przewieziona do Szpitala.
W sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem prokuratury, pasażerowie autobusu lub inne osoby będące świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z wydziałem kryminalnym zabrzańskiej komendy tel. 32 277 92 95, 32 277 92 00 lub najbliższą jednostką Policji tel. 112, bądź z Portalem Świadek Wypadku, zapewniamy anonimowość.

Źródło: nowiny zabrzańskie