OPIS FIRMY

DuoMedic - bydgoska firma założona przez dwójkę Ratowników Medycznych z kilkunastoletnim stażem czynnej pracy na szpitalnym SORze. Swoją pasję i doświadczenie postanowili połączyć 1 kwietnia 2016 otwierając wspólną firmę, która dzięki wytrwałej i ciężkiej pracy, szybko stała się znacząca firmą na bydgoskim rynku transportu medycznego. Wysoka jakość usług i ludzkie podejście do Pacjenta sprawiły, że szybko kupili kolejne bardzo dobrze wyposażone karetki by spełnić oczekiwania ilościowe wezwań i jakościowe Pacjentów. Rozwijamy się dla Państwa :) DuoMedic oferuje: -transport medyczny (sanitarny) -zabezpieczenie medyczne imprez masowych -organizację kursów i szkoleń pierwszej pomocy Do zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy na naszą stronę www.duomedic24h.pl gdzie znajdą Państwo szczegółowe informację, galerię zdjęć z wydarzeń z naszym udziałem oraz kontakt do nas:) Zadzwoń, zobaczymy co da się zrobić, do każdego podchodzimy indywidualnie, dlatego nie mamy jednej stałej ceny ponieważ uwzględniamy wiele aspektów - z nami idzie się dogadać:) Wykojuemy transport sanitarny w obrębie całego kraju, a także jak wielokrotnie udowodniliśmy, sprawdzamy się także w transportach medycznych międzynarodowych. Zapraszamy także na nasz FanPage na Facebooku www.facebook.com/DuoMedicTransportMedyczny/ :)

DANE KONTAKTOWE:

GODZINY OTWARCIA:

  • Poniedziałek : całodobowo
  • Wtorek : całodobowo
  • Środa : całodobowo
  • Czwartek : całodobowo
  • Piątek : całodobowo
  • Sobota : całodobowo
  • Niedziela : całodobowo

Ogólnopolski Portal dla poszkodowanych oraz świadków zdarzeń komunikacyjnych i nie tylko.

Polska stwarza swoim mieszkańcom wiele możliwości, jednak równie dużo zagrożeń. W skali roku dochodzi tutaj do bardzo wielu zdarzeń komunikacyjnych, których sprawcy często pozostają niewykryci i bezkarni. Istotną rolę w takich sytuacjach odgrywają świadkowie wypadków komunikacyjnych, których niejednokrotnie brakuje. Dzięki Portalowi Świadek Wypadku, będą Państwo mogli w szybki i prosty sposób znaleźć osoby, które widziały lub nagrały zdarzenie z Waszym udziałem na terenie całego kraju. Misją Portalu jest pomoc Ofiarom różnego rodzaju zdarzeń drogowych i nie tylko. Każdy Świadek Wypadku może się do nas nas zgłosić, umieścić zdjęcie lub nagranie, które zarejestrował bądź opisać szczegóły Wypadku, który widział bądź zarejestrował. Każda, nawet najmniejsza informacja, może być na wagę złota dla osoby poszkodowanej i nie tylko. To co codziennie widzimy na naszych drogach ma naprawdę wielkie znaczenie, dlatego zachęcamy wszystkich do aktywnej współpracy. Myślisz, że Ciebie to nie dotyczy? Nic mylnego! A jeśli kiedyś to Ty będziesz potrzebował pomocy? Jeśli Ty będziesz szukał sprawcy zdarzenia? Po to powstał ów Portal Świadek Wypadku.pl. Wypadki drogowe zdarzają się wszędzie i dość często. Wiele osób potrzebuje wtedy pomocy, a pomocnym może okazać się każdy nawet Ty. Pamiętaj to nic nie kosztuje, a Twoje nagranie lub zeznanie, może komuś naprawdę uratować życie. Np. Uchronić od więzienia, niesłusznego oskarżenia, pozwoli uzyskać należne odszkodowanie z tytułu wypadku itp. Wypadek to efekt nagły niezamierzony zdarza się nagle i niespodziewanie o każdej porze dnia i nocy. Nikt z nas nie wie, kiedy dokładnie będzie potrzebował Twojej pomocy, może jutro, może za chwilę, a może za rok. Dlatego też oddajemy do waszej dyspozycji ten Portal, apelujemy do Wszystkich zrzeszajmy się w słusznej sprawie, pomagajmy bezinteresownie . Zapewniamy wyłącznie rzetelne oraz sprawdzone informacje o zdarzeniach z całego kraju. Informacje na temat jakiegokolwiek wypadku drogowego ( kolizji, potrącenia, wymuszenia itp. ), może być dla szukającej osoby zbawienne. Dlatego apelujemy o ujawnianie wszelkich wiadomości, które mogą okazać się bardzo pomocne w rozwiązaniu sprawy. Zapamiętaj warto pomagać, ponieważ kiedyś to my sami możemy potrzebować pomocy.

Świadek wypadku - razem znaczymy więcej.

Zachęcamy do współpracy inne Portale, Organizacje, Stowarzyszenia oraz Firmy, które mogą uskutecznić, usprawnić nasze działania. Wspólnymi siłami, możemy zbudować dzieło, z którego będą korzystały, setki, tysiące, a w przyszłości nawet miliony użytkowników. To jest do wykonania! Wystarczy chcieć, wystarczy dobra wola ludzi o pomocnym sercu, a życie kierowców, pasażerów oraz użytkowników dróg stanie się o wiele bezpieczniejsze. Przyszłościowo na Portalu chcemy utworzyć katalog Firm związanych bezpośrednio ze wszystkim co usprawni likwidację szkód , we wszystkich aspektach wypadku itp. Zachęcamy do włączenia się w akcję, bądźmy aktywni razem stwórzmy Portal dla wszystkich!Odnajdź świadka zdarzenia za darmo!
DODANIE OGŁOSZENIA W PORTALU JEST BEZPŁATNE!

Jeśli natomiast posiadasz własną firmę i chcesz wesprzeć rozwój naszego portalu, możesz dodać swoją działalność do naszego katalogu, korzystając z jednej z podanych opcji biznesowych:

PROMUJ FIRMĘ

WYBIERZ PAKIET PONIŻEJ

Partnerzy

Sanitas DuoMedic Mediatech Comperia FoxRed Studio Graficzne Kopalnia smakuZostań naszym partnerem