OPIS ZDARZENIA

Od wypadku, minął rok. Do tej pory nie odnaleziono sprawcy. Września: Tragiczny wypadek w Gulczewie - nie żyje 20-letni wrześnianin Pochodzący z Wrześni Włodzimierz Szymański poszukuje świadków wypadku, w którym tragicznie zginął jego 20-letni syn. Wypadek miał miejsce o godz. 5.40, 19 sierpnia 2019 roku na drodze pomiędzy Gnieznem a Wrześnią, na drodze krajowej nr 15, w miejscowości Gulczewo. W wypadku uczestniczyły trzy pojazdy: Ford Puma, Audi A4 oraz Volkswagen Bora. Wrześnianin jak co dzień jechał do pracy, był funkcjonariuszem służby więziennej. Jak twierdzi ojciec dwudziestolatka, w szczególności poszukiwany jest jeden świadek, który być może wniesie nowe informacje do wciąż toczącego się postępowania. Poszukuje świadka wypadku jadącego prawdopodobnie za jego synem, Michałem, który poruszał się niebieskim fordem puma. Niestety, nagrania z monitoringu znajdującego na jednej z posesji, nie pozwoliły na odnalezienie świadka. Włodzimierz Szymański twierdzi, że być może osoba prowadząca te auto może wnieść do sprawy nowe informacje. Ojciec zmarłego prosi o kontakt wszystkie osoby mogące mieć jakiekolwiek informacje o tragicznym zdarzeniu o kontakt. O godzinie 5.40 w miejscowości Gulczewo, na drodze krajowej nr 15 (Września-Gniezno), doszło do tragicznego w skutkach wypadku - śmierć poniósł 20-letni mieszkaniec Wrześni. W wypadku uczestniczyły trzy pojazdy: Ford Puma, Audi A4 oraz Volkswagen Bora. W wyniku wypadku 20-letni mieszkaniec Wrześni, kierujący Fordem Pumą poniósł śmierć.

DANE KONTAKTOWE:

  • Tragiczny wypadek w Gulczewie - nie żyje 20-letni wrześnianin
  • ul. droga krajowa nr 15 Września-Gniezno - wielkopolskie

SZCZEGÓŁY ZDARZENIA:

  • Data zdarzenia : 19 sierpnia 2019
  • Godzina zdarzenia : 5:40
  • Miejsce zdarzenia : Jezdnia, droga publiczna
  • Uczestnik : Kierowca
  • Pojazd : Samochód osobowy
  • Rodzaj zdarzenia : wypadek samochodowy
  • Warunki pogodowe : Mgła
  • Wydarzenie archiwalne : Nie

Ogólnopolski Portal dla poszkodowanych oraz świadków zdarzeń komunikacyjnych i nie tylko.

Polska stwarza swoim mieszkańcom wiele możliwości, jednak równie dużo zagrożeń. W skali roku dochodzi tutaj do bardzo wielu zdarzeń komunikacyjnych, których sprawcy często pozostają niewykryci i bezkarni. Istotną rolę w takich sytuacjach odgrywają świadkowie wypadków komunikacyjnych, których niejednokrotnie brakuje. Dzięki Portalowi Świadek Wypadku, będą Państwo mogli w szybki i prosty sposób znaleźć osoby, które widziały lub nagrały zdarzenie z Waszym udziałem na terenie całego kraju. Misją Portalu jest pomoc Ofiarom różnego rodzaju zdarzeń drogowych i nie tylko. Każdy Świadek Wypadku może się do nas nas zgłosić, umieścić zdjęcie lub nagranie, które zarejestrował bądź opisać szczegóły Wypadku, który widział bądź zarejestrował. Każda, nawet najmniejsza informacja, może być na wagę złota dla osoby poszkodowanej i nie tylko. To co codziennie widzimy na naszych drogach ma naprawdę wielkie znaczenie, dlatego zachęcamy wszystkich do aktywnej współpracy. Myślisz, że Ciebie to nie dotyczy? Nic mylnego! A jeśli kiedyś to Ty będziesz potrzebował pomocy? Jeśli Ty będziesz szukał sprawcy zdarzenia? Po to powstał ów Portal Świadek Wypadku.pl. Wypadki drogowe zdarzają się wszędzie i dość często. Wiele osób potrzebuje wtedy pomocy, a pomocnym może okazać się każdy nawet Ty. Pamiętaj to nic nie kosztuje, a Twoje nagranie lub zeznanie, może komuś naprawdę uratować życie. Np. Uchronić od więzienia, niesłusznego oskarżenia, pozwoli uzyskać należne odszkodowanie z tytułu wypadku itp. Wypadek to efekt nagły niezamierzony zdarza się nagle i niespodziewanie o każdej porze dnia i nocy. Nikt z nas nie wie, kiedy dokładnie będzie potrzebował Twojej pomocy, może jutro, może za chwilę, a może za rok. Dlatego też oddajemy do waszej dyspozycji ten Portal, apelujemy do Wszystkich zrzeszajmy się w słusznej sprawie, pomagajmy bezinteresownie . Zapewniamy wyłącznie rzetelne oraz sprawdzone informacje o zdarzeniach z całego kraju. Informacje na temat jakiegokolwiek wypadku drogowego ( kolizji, potrącenia, wymuszenia itp. ), może być dla szukającej osoby zbawienne. Dlatego apelujemy o ujawnianie wszelkich wiadomości, które mogą okazać się bardzo pomocne w rozwiązaniu sprawy. Zapamiętaj warto pomagać, ponieważ kiedyś to my sami możemy potrzebować pomocy.

Świadek wypadku - razem znaczymy więcej.

Zachęcamy do współpracy inne Portale, Organizacje, Stowarzyszenia oraz Firmy, które mogą uskutecznić, usprawnić nasze działania. Wspólnymi siłami, możemy zbudować dzieło, z którego będą korzystały, setki, tysiące, a w przyszłości nawet miliony użytkowników. To jest do wykonania! Wystarczy chcieć, wystarczy dobra wola ludzi o pomocnym sercu, a życie kierowców, pasażerów oraz użytkowników dróg stanie się o wiele bezpieczniejsze. Przyszłościowo na Portalu chcemy utworzyć katalog Firm związanych bezpośrednio ze wszystkim co usprawni likwidację szkód , we wszystkich aspektach wypadku itp. Zachęcamy do włączenia się w akcję, bądźmy aktywni razem stwórzmy Portal dla wszystkich!Odnajdź świadka zdarzenia za darmo!
DODANIE OGŁOSZENIA W PORTALU JEST BEZPŁATNE!

Jeśli natomiast posiadasz własną firmę i chcesz wesprzeć rozwój naszego portalu, możesz dodać swoją działalność do naszego katalogu, korzystając z jednej z podanych opcji biznesowych:

PROMUJ FIRMĘ

WYBIERZ PAKIET PONIŻEJ

Partnerzy

Sanitas DuoMedic Mediatech Comperia FoxRed Studio Graficzne Kopalnia smakuZostań naszym partnerem