Złotniki (woj. dolnośląskie), tajemnicza śmierć na A4 :

Szukamy kierowcy, który dzisiejszej nocy z 21 na 22.11. 2016 śmiertelnie potrącił 22 letnią kobietę na A4, na wysokości miejscowości Złotniki (woj.dolnośląskie) powiat legnicki, gm. Krotoszyce - odcinek Bolesławiec-Legnica.
Na ciało kobiety natknęli się Policjanci, którzy patrolowali odcinek autostrady A4  o godz. 00:37 w kierunku Wrocławia. kobieta leżała na pasie nie dając oznak życia.
Prawdopodobnie, to mieszkanka pobliskiej wsi Prostynia.
Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, na chwilę obecną nie ustalono marki samochodu, oraz tego, czy kobietę potrącił samochód osobowy czy ciężarowy. Nie wiemy też, skąd znalazła się na autostradzie, wiadomym jest, że nie powinno jej tam w ogóle być, a może została wyrzucona z jakiegoś pojazdu?
Prosimy wszystkich kierowców, którzy tej feralnej nocy przemierzali odcinek autostrady A4 Bolesławiec - Legnica o wnikliwe przejrzenie vodeo-rejestratorów.
Każdy kto ma jakąkolwiek wiedzę na temat tego nieszczęśliwego wypadku, proszony jest o kontakt z Portalem Świadek Wypadku pl, bądź najbliższą jednostką Policji, zapewniamy anonimowość.

Źródło: kontakt24