WYSZUKAJ

Świadek Wypadku.pl to ogólnopolski Portal społecznościowy, którego głównym założeniem jest pomoc w skontaktowaniu się  ze sobą Użytkowników Portalu poszukujących świadków zdarzeń  z Użytkownikami Portalu będącymi świadkami zdarzeń na terenie całej Polski.


Zwykle podczas wypadku bądź kolizji jesteśmy pozostawieni sami sobie, co zrobić by dotrzeć do jak największej liczby świadków zdarzeń komunikacyjnych, czy rozbojów i kradzieży itp. 
Jak ich w miarę sprawnie i szybko odnaleźć?
Co zrobić, by nie pozostać sam na sam z nieszczęściem?

Na to i wiele innych pytań odpowiada ów Portal Świadek Wypadku.pl wystarczy wejść, Zarejestrować się, Dodać Ogłoszenie i gotowe.

Portal Świadek Wypadku.pl powstał z myślą o osobach poszkodowanych w różnego rodzaju zdarzeniach komunikacyjnych, jest doskonałym narzędziem by skutecznie docierać do sprawców zdarzeń komunikacyjnych zarówno tych najświeższych jak i tych zapomnianych sprzed lat.
Portal ten ma za zadanie służyć osobom poszkodowanym w dotarciu do świadków zdarzeń komunikacyjnych, tutaj szybko i wygodnie znajdziesz interesujące Cię zdarzenie, dodasz wypadek, umieścisz zdjęcie bądź film, przyczynisz się do ujęcia poszukiwanego sprawcy.
Pamiętaj, czasami wystarczy mały szczegół, ostatnia litera bądź cyfra numeru rejestracyjnego pojazdu, by sprawnie dotrzeć do prawdy.

Zatem miej oczy dookoła głowy, analizuj co widziałeś ostatnimi czasy na drodze, nie tylko w swojej miejscowości, przeglądaj rejestratory, słuchaj na dostępnych nośnikach nadawanych komunikatów odnośnie koloru bądź marki, poszukiwanego pojazdu itp.

Może to właśnie Ty posiadasz wiedzę o którą prosi ktoś z drugiego końca Polski, może to właśnie przed Twoim autem jechał brawurowo pojazd, który śmiertelnie potrącił człowieka na przejściu?.

Przyczyń się do sprawnego, dotarcia do sprawcy, nie bądź obojętny na ludzką tragedię, to co widziałeś bądź nagrałeś ma niekiedy wielkie znaczenie.

Na Portalu Świadek Wypadku.pl ponadto dodasz oraz wyszukasz:

- wypadek
- szkodę parkingową
- kolizję
- zarysowanie, obtarcie bądź kradzież auta
- zdarzenie archiwalne (Archiwum X- zdarzenia niewyjaśnione sprzed lat)
- inne zdarzenia.

Szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu, dotrzesz do świadków powyższych zdarzeń.

Co więcej, świadek którego poszukujesz - kontaktuje się wyłącznie z Tobą bez naszej ingerencji.
Wszyscy Zarejestrowani Użytkownicy Portalu mogą skontaktować się bezpośrednio z Użytkownikiem Portalu, który Dodał Ogłoszenie poprzez przycisk Napisz Wiadomość.

Portal Świadek Wypadku.pl powstał by pomagać wszystkim i wszędzie, tutaj nie ma granic, tutaj liczy się czas i zwykła ludzka pomoc, o którą tak bardzo prosimy.
Nie bądź obojętny na to co widziałeś, wspólnie możemy zdziałać wiele.

Zatem do dzieła, https://swiadekwypadku.pl
Ogólnopolski Portal dla poszkodowanych oraz świadków zdarzeń komunikacyjnych i nie tylko.

Polska stwarza swoim mieszkańcom wiele możliwości, jednak równie dużo zagrożeń. W skali roku dochodzi tutaj do bardzo wielu zdarzeń komunikacyjnych, których sprawcy często pozostają niewykryci i bezkarni. Istotną rolę w takich sytuacjach odgrywają świadkowie wypadków komunikacyjnych, których niejednokrotnie brakuje. Dzięki Portalowi Świadek Wypadku, będą Państwo mogli w szybki i prosty sposób znaleźć osoby, które widziały lub nagrały zdarzenie z Waszym udziałem na terenie całego kraju. Misją Portalu jest pomoc Ofiarom różnego rodzaju zdarzeń drogowych i nie tylko. Każdy Świadek Wypadku może się do nas nas zgłosić, umieścić zdjęcie lub nagranie, które zarejestrował bądź opisać szczegóły Wypadku, który widział bądź zarejestrował. Każda, nawet najmniejsza informacja, może być na wagę złota dla osoby poszkodowanej i nie tylko. To co codziennie widzimy na naszych drogach ma naprawdę wielkie znaczenie, dlatego zachęcamy wszystkich do aktywnej współpracy. Myślisz, że Ciebie to nie dotyczy? Nic mylnego! A jeśli kiedyś to Ty będziesz potrzebował pomocy? Jeśli Ty będziesz szukał sprawcy zdarzenia? Po to powstał ów Portal Świadek Wypadku.pl. Wypadki drogowe zdarzają się wszędzie i dość często. Wiele osób potrzebuje wtedy pomocy, a pomocnym może okazać się każdy nawet Ty. Pamiętaj to nic nie kosztuje, a Twoje nagranie lub zeznanie, może komuś naprawdę uratować życie. Np. Uchronić od więzienia, niesłusznego oskarżenia, pozwoli uzyskać należne odszkodowanie z tytułu wypadku itp. Wypadek to efekt nagły niezamierzony zdarza się nagle i niespodziewanie o każdej porze dnia i nocy. Nikt z nas nie wie, kiedy dokładnie będzie potrzebował Twojej pomocy, może jutro, może za chwilę, a może za rok. Dlatego też oddajemy do waszej dyspozycji ten Portal, apelujemy do Wszystkich zrzeszajmy się w słusznej sprawie, pomagajmy bezinteresownie . Zapewniamy wyłącznie rzetelne oraz sprawdzone informacje o zdarzeniach z całego kraju. Informacje na temat jakiegokolwiek wypadku drogowego ( kolizji, potrącenia, wymuszenia itp. ), może być dla szukającej osoby zbawienne. Dlatego apelujemy o ujawnianie wszelkich wiadomości, które mogą okazać się bardzo pomocne w rozwiązaniu sprawy. Zapamiętaj warto pomagać, ponieważ kiedyś to my sami możemy potrzebować pomocy.

Świadek wypadku - razem znaczymy więcej.

Zachęcamy do współpracy inne Portale, Organizacje, Stowarzyszenia oraz Firmy, które mogą uskutecznić, usprawnić nasze działania. Wspólnymi siłami, możemy zbudować dzieło, z którego będą korzystały, setki, tysiące, a w przyszłości nawet miliony użytkowników. To jest do wykonania! Wystarczy chcieć, wystarczy dobra wola ludzi o pomocnym sercu, a życie kierowców, pasażerów oraz użytkowników dróg stanie się o wiele bezpieczniejsze. Przyszłościowo na Portalu chcemy utworzyć katalog Firm związanych bezpośrednio ze wszystkim co usprawni likwidację szkód , we wszystkich aspektach wypadku itp. Zachęcamy do włączenia się w akcję, bądźmy aktywni razem stwórzmy Portal dla wszystkich!Odnajdź świadka zdarzenia za darmo!
DODANIE OGŁOSZENIA W PORTALU JEST BEZPŁATNE!

Jeśli natomiast posiadasz własną firmę i chcesz wesprzeć rozwój naszego portalu, możesz dodać swoją działalność do naszego katalogu, korzystając z jednej z podanych opcji biznesowych:

PROMUJ FIRMĘ

WYBIERZ PAKIET PONIŻEJ

Partnerzy

Sanitas DuoMedic Mediatech Comperia FoxRed Studio Graficzne Zostań naszym partnerem