Ciemne (mazowieckie) poszukujemy świadków wypadku!!!:

Szukamy świadków śmiertelnego wypadku drogowego z miejscowości Ciemne w woj.mazowieckim powiat Wołomin do jakiego doszło 07 lutego 2017 roku około godziny 14:00.
Przypomnijmy na ulicy Wołomińskiej 217 w miejscowości Ciemne doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych Honda Civic i VW Touran, w wyniku którego jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne.
Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca samochodem Honda Civic jadąc z miejscowości Wołomin w kierunku miejscowości Radzymin, w miejscowości Ciemne nie dostosowała prędkości do aktualnie panujących warunków atmosferycznych i straciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas ruchu.
Jadący z przeciwnego kierunku jazdy samochód m-ki VW Touran uderzył w prawy bok Hondy Civic od strony pasażera. Na skutek zderzenia kierująca samochodem Honda kobieta poniosła śmierć na miejscu. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu w/w zdarzenia, proszone są o kontakt z Portalem www.swiadekwypadku.pl, zapewniamy anonimowość.

Źródło: www.zyciepw.pl