Drugi krok, Sukces!!!:

Jesteśmy już z Wami niespełna dwa tygodnie, to dużo i mało - nikt nie powiedział, że będzie łatwo, ale nie poddajemy się i ambitnie brniemy do przodu. Ziściło się nasze marzenie, co prawda na razie jedno, ale od czegoś trzeba w końcu zacząć. Pragniemy się pochwalić iż w dniu dzisiejszym odnotowaliśmy wspólny sukces, udało nam się dotrzeć do świadka - pewnego wypadku, województwo lubelskie.
Sprawa jest skomplikowana ponieważ z poszkodowanego chcą zrobić sprawcę, z prostej przyczyny ponieważ podróżował sam, natomiast sprawca gra życiową rolę poszkodowanego i wychodzi mu to świetnie. Dlaczego, ponieważ tamci podróżowali w trójkę, klasyczny przypadek - trzech na jednego.
Trzeba zaznaczyć, że to dzięki nam sprawa nabrała odpowiednich kolorów, Świadek owego Wypadku został zgłoszony do toczącej się i skomplikowanej sprawy w Sądzie, myślę że determinacja i prawda w końcu zwycięży.
Apeluję do wszystkich jeżeli widziałeś jakiekolwiek zdarzenie komunikacyjne, nie duś Tego w sobie, zarejestruj się na Portalu Świadek Wypadku.pl i podziel się tym z nami, może to właśnie Ciebie ktoś poszukuje, daj się poznać jako wybawca.

Źródło: Świadek Wypadku