Gorzów Wielkopolski (lubuskie) Wypadek na S3 szukamy świadków!!!:

Poszukujemy świadków wypadku, dokładnie chodzi nam o zdarzenie z 1 stycznia 2018 roku w Gorzowie Wielkopolskim.
Wtedy to około godz. 17:30 w rejonie 71 km drogi  S3 zderzyły się dwa samochody wszystko działo się na pasie w kierunku Szczecina.
Dotychczas ustalono, że kierujący Peugeotem jadąc w stronę Gorzowa Wielkopolskiego z nieustalonej przyczyny zjechał najpierw na prawe pobocze, a następnie na lewą stronę jezdni. Tam uderzył w barierę ochronną, po czym zatrzymał się na lewym pasie w poprzek drogi i to wtedy w bok stojącego Peugeota - od strony kierowcy - uderzył rozpędzony Renault.
Niestety 21-letni kierowca Peugeota zmarł pomimo reanimacji.
Apelujemy o zgłaszanie się wszystkich świadków tego tragicznego wypadku, którzy mogą wnieść coś nowego do sprawy im więcej takich zgłoszeń tym precyzyjniej jesteśmy w stanie odtworzyć to, co się naprawdę wtedy wydarzyło, każda informacja jest cenna.
Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę Policjantami pod numerem tel. (95) 738 20 78 lub osobiste stawiennictwo w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. przy. ul. Wyszyńskiego 122, pok. 318, kontaktujcie się również bez wychodzenia z domu, bezpośrednio z Portalem Świadek Wypadku pl, zapewniamy anonimowość.

Źródło: tvn24