Leszkowice woj. lubelskie - martwy mężczyzna obok rower, Szukamy sprawcy!!!:

Niestety weekend Majowy na Lubelszczyźnie rozpoczął się tragicznie w środę 01.05.2019 wczesnym rankiem przypadkowy świadek zauważył ciało mężczyzny leżące przy drodze powiatowej w Leszkowicach (gm. Ostrówek).

Leszkowice – wieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie lubartowskim, w gminie Ostrówek, nad rzeką Wieprz.

Policjanci otrzymali zgłoszenie około godzinie 6:15, obok ciała mężczyzny leżał rower, do potrącenia mogło dojść najprawdopodobniej w nocy bądź późnym wieczorem we wtorek. Na miejscu znaleziono odłamki szkła prawdopodobnie pochodzące z samochodu uszkodzonego po potrąceniu rowerzysty. Policjantom udało się już ustalić personalia ofiary wypadku, to 46-latek z pow. lubartowskiego.

Poszukujemy kierującego pojazdem, każdy kto ma informację na temat zdarzenia bądź zna jakiekolwiek szczegóły tego tragicznego wypadku proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie tel. 81 852 62 10 lub 112, lub bezpośrednio z Portalem Świadek Wypadku, zapewniamy anonimowość.

Źródło: dziennik wschodni