POSZUKIWANI ŚWIADKOWIE ZDARZENIA,Kałduny gm. Bełchatów woj. łódzkie:

Bełchatowscy policjanci woj. łódzkie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło 20 września 2016 r. około godziny 18:40 na 30,2 km drogi krajowej W 485 w miejscowości Kałduny gmina Bełchatów. Tego dnia o godzinie 19.00 dyżurny bełchatowskiej jednostki policji otrzymał informację, że na jezdni w miejscowości Kałduny leży zakrwawiony mężczyzna.
Na miejscu policjanci ustalili, że mężczyzna ten z obrażeniami twarzy został już zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala w Bełchatowie, gdzie zmarł. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów tożsamości. W wyniku wykonanych przez policjantów czynności nie odnaleziono żadnych śladów mogących wskazywać na okoliczności i przebieg tego zdarzenia. 21 września 2016 r. policjanci z Wydziału ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń KPP w Bełchatowie ustalili tożsamość pokrzywdzonego. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia świadków i okoliczności tego zdarzenia.
Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub osoby mające jakiekolwiek informacje, mogące ustalić jego przebieg i okoliczności proszone są o pilny kontakt z portalem świadek wypadku, bądź najbliższą jednostką policji. Policja Łódzka