Świadek Wypadku z wizytą w Przedszkolu nr.14 w Lublinie:

Dzisiaj dnia 11.10.2017 roku o godzinie 11:00 jeden z pomysłodawców Portalu Świadek Wypadku.pl odwiedził Przedszkole numer 14 w Lublinie i przekazał niezwykle grzecznym dzieciom w sposób zabawowy, czym jest tak naprawdę Portal www.swiadekwypadku.pl i do kogo jest kierowany.
Dzieci zafascynowane rozmową wykazały ponadprzeciętną cierpliwość i zrozumienie, nie brakowało też trudnych pytań.

W szczególności zależało nam na przyswojeniu z pozoru błahej kwestii;

"Jak należy zachować się w chwili, gdy zauważymy wypadek drogowy lub też inne ważne zdarzenie dotyczące nieszczęścia, jak ważny jest dosłownie każdy najdrobniejszy szczegół - począwszy od koloru auta po chociażby zdawałoby się jedną cyferkę numeru rejestracyjnego sprawcy, a nawet kierunek ucieczki".

Dzieci z Grupy Żabki dowiedziały się również, że wypadek to zdarzenie nagłe (nieplanowane), może zdarzyć się nagle i wszędzie - czy ktoś tego chce, czy nie (czy jest mały, czy duży) staje się naocznym świadkiem wypadku.

Ćwiczyliśmy z dziećmi również szybkie zapamiętywanie numerów rejestracyjnych auta w grupach i pojedynczo - teraz już wiemy, że nie jest to wcale takie łatwe, ponieważ czasami mamy nie więcej niż trzy sekundy na zapamiętanie pełnego numeru rejestracyjnego pojazdu i to jeszcze w ruchu.

Portal Świadek Wypadku powstał po to, by łączyć te szczątkowe informacje dotyczące jakiegokolwiek nieszczęścia w całość, by sprawniej docierać do prawdy.

Zapraszamy zatem do rejestrowania się na Portalu Świadek Wypadku i dodawanie na nim darmowych ogłoszeń, bo to właśnie dzięki Portalowi Świadek Wypadku znajdziemy szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu naocznych świadków naszego nieszczęścia - rozproszonych niekiedy po całej Polsce, razem możemy więcej.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie, oraz ponadprzeciętną wytrwałość.

Źródło: Portal Świadek Wypadku/ zdjęcia Przedszkole nr.14 Lublin