Trasa Trześcianka-Soce (podlaskie) szukamy świadków:

Szukamy świadków zdarzenia, do którego doszło 9 czerwca 2016 roku, w rejonie drogi relacji Trześcianka-Soce w gminie Narew województwo podlaskie. W kompleksie leśnym przy drodze znaleziono zaginionego nieżywego mężczyznę obrażenia wskazują, że mógł zostać potrącony przez nieustalony dotąd pojazd.
Mężczyzna według relacji świadków w dniu 9 czerwca w godzinach południowych wraz z rowerem szedł z miejscowości Trześcianka do miejscowości Soce, gdzie mieszkał, nie dotarł jednak do domu.
Obrażenia mogą wskazywać, że mężczyzna mógł zostać potrącony przez nieustalony dotąd pojazd, którego kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udało się także odnaleźć roweru.
Poszukujemy osób które w dniu 9 czerwca 2016 po godz. 12:00 w rejonie drogi relacji Trześcianka-Soce, widziały mężczyznę w wieku około 50-lat, o wzroście 170 cm wzrostu, wadze około 70 kg, szczuplej budowy ciała, ubranego w czarne jeansy, koszulę w kratkę z krótkim rękawem w kolorze żółto-czerwonym, czarne buty w postaci plecionki (siatki), który prowadził lub poruszał się rowerem typu damka w kolorze zielonym z białym napisami.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie - proszone są o kontakt z Portalem Świadek Wypadku.pl, zapewniamy anonimowość.

Źródło: Poranny.pl