Warszawa (białołęka) ul.Annopol, poszukujemy sprawcy śmiertelnego potrącenia kobiety!!!:

Poszukujemy sprawcy śmiertelnego potrącenia kobiety, przypomnijmy we Wtorek 19 grudnia 2016 roku około godz. 5:40 na ulicy Annopol w Warszawie (Białołęka) nieustalony dotąd sprawca potrącił 69-letnią kobietę i odjechał z miejsca zdarzenia, niestety poszkodowana zmarła w wskutek odniesionych obrażeń.
Apelujemy do wszystkich którzy tego feralnego dnia około 5:40 znajdowali się bądź przejeżdżali w pobliżu miejsca wypadku, zależy nam bardzo na odnalezieniu sprawcy tego wypadku.
Wszystkie informacje będą pieczołowicie sprawdzane i mogą być niezwykle pomocne dla prowadzących śledztwo policjantów, tym bardziej że nie wiadomo, jakim samochodem poruszał się sprawca.
Wszyscy, którzy byli świadkami tego wypadku bądź posiadają jakiekolwiek informacje, które pomogą w ustaleniu okoliczności tego dramatycznego zdarzenia, proszeni są o kontakt z Portalem Świadek Wypadku pl, zapewniamy anonimowość.
Apelujemy również o przejrzenie video-rejestratorów wszystkich kierowców, którzy przed godziną 6:00 dnia 19.12.2016 roku poruszali się po Białołęce, Warszawie i nie tylko!!!

Źródło: tubialoleka.pl