OPIS ZDARZENIA

Dnia 27.06.2017 ok. godziny 20:40, doszło do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 94 w Dąbrowie Górniczej w pobliżu świateł na skrzyżowaniu w kierunku Olkusza na wysokości CH Auchan. Samochód ciężarowy o numerach rejestracyjnych SD 92412 koloru białego wiózł niezabezpieczony ładunek palet na kontenerze koloru niebieskiego, (w załączeniu zrobione przeze mnie zdjęcie przedniej maski samochodu z widocznym numerem rejestracyjnym). Samochód ciężarowy poruszał się prawym pasem, ja natomiast w niewielkiej odległości za nim lewym pasem ruchu, nagle z kontenera wypadły trzy duże części palet, które spadły na mój samochód uderzając w szybę i przednią maskę, a następnie upadły na drogę uszkadzając mi elementy podwozia. Uszkodzeniu uległa przednia klapa samochodu (wgniecenie z prawej strony), listwa osłaniająca podwozie, oraz podwozie zostało w kilku miejscach zarysowane. Kierowca samochodu który był sprawcą zdarzenia, mimo iż widział co się stało próbował zbiec z miejsca zdarzenia, pojechałam jednak za nim i zrobiłam mu zdjęcie samochodu . Szukam osób które widziały to zdarzenie lub widziały palety leżące na jezdni, ponieważ sprawca wypiera się całego zdarzenia bo boi się pewnie odpowiedzialności za niezabezpieczony ładunek, a wezwana policja nie raczyła udokumentować nic z tego zdarzenia, mam problem z udowodnieniem teraz tego co się wydarzyło , jeżeli ktoś widział opisane przeze mnie zdarzenie i chciałby mi pomóc w ukaraniu sprawcy zdarzenia bo takich bezkarnych kierowców jeździ coraz więcej po naszych drogach to proszę o kontakt.. tel. 664 965 399

DANE KONTAKTOWE:

  • Poszukuję świadków zdarzenia na drodze krajowej nr 94 w Dąbrowie Górniczej
  • ul. Katowicka Dąbrowa Górnicza - śląskie

SZCZEGÓŁY ZDARZENIA:

  • Data zdarzenia : 27.06.2017
  • Godzina zdarzenia : 20:40
  • Miejsce zdarzenia : Droga ekspresowa
  • Uczestnik :
  • Pojazd : Samochód osobowy
  • Rodzaj zdarzenia : Kolizja drogowa
  • Warunki pogodowe : Dobre warunki atmosferyczne
  • Typ ogłoszenia : Szukam Świadka

Ogólnopolski Portal dla poszkodowanych oraz świadków zdarzeń komunikacyjnych i nie tylko.

Polska stwarza swoim mieszkańcom wiele możliwości, jednak równie dużo zagrożeń. W skali roku dochodzi tutaj do bardzo wielu zdarzeń komunikacyjnych, których sprawcy często pozostają niewykryci i bezkarni. Istotną rolę w takich sytuacjach odgrywają świadkowie wypadków komunikacyjnych, których niejednokrotnie brakuje. Dzięki Portalowi Świadek Wypadku, będą Państwo mogli w szybki i prosty sposób znaleźć osoby, które widziały lub nagrały zdarzenie z Waszym udziałem na terenie całego kraju. Misją Portalu jest pomoc Ofiarom różnego rodzaju zdarzeń drogowych i nie tylko. Każdy Świadek Wypadku może się do nas nas zgłosić, umieścić zdjęcie lub nagranie, które zarejestrował bądź opisać szczegóły Wypadku, który widział bądź zarejestrował. Każda, nawet najmniejsza informacja, może być na wagę złota dla osoby poszkodowanej i nie tylko. To co codziennie widzimy na naszych drogach ma naprawdę wielkie znaczenie, dlatego zachęcamy wszystkich do aktywnej współpracy. Myślisz, że Ciebie to nie dotyczy? Nic mylnego! A jeśli kiedyś to Ty będziesz potrzebował pomocy? Jeśli Ty będziesz szukał sprawcy zdarzenia? Po to powstał ów Portal Świadek Wypadku.pl. Wypadki drogowe zdarzają się wszędzie i dość często. Wiele osób potrzebuje wtedy pomocy, a pomocnym może okazać się każdy nawet Ty. Pamiętaj to nic nie kosztuje, a Twoje nagranie lub zeznanie, może komuś naprawdę uratować życie. Np. Uchronić od więzienia, niesłusznego oskarżenia, pozwoli uzyskać należne odszkodowanie z tytułu wypadku itp. Wypadek to efekt nagły niezamierzony zdarza się nagle i niespodziewanie o każdej porze dnia i nocy. Nikt z nas nie wie, kiedy dokładnie będzie potrzebował Twojej pomocy, może jutro, może za chwilę, a może za rok. Dlatego też oddajemy do waszej dyspozycji ten Portal, apelujemy do Wszystkich zrzeszajmy się w słusznej sprawie, pomagajmy bezinteresownie . Zapewniamy wyłącznie rzetelne oraz sprawdzone informacje o zdarzeniach z całego kraju. Informacje na temat jakiegokolwiek wypadku drogowego ( kolizji, potrącenia, wymuszenia itp. ), może być dla szukającej osoby zbawienne. Dlatego apelujemy o ujawnianie wszelkich wiadomości, które mogą okazać się bardzo pomocne w rozwiązaniu sprawy. Zapamiętaj warto pomagać, ponieważ kiedyś to my sami możemy potrzebować pomocy.

Świadek wypadku - razem znaczymy więcej.

Zachęcamy do współpracy inne Portale, Organizacje, Stowarzyszenia oraz Firmy, które mogą uskutecznić, usprawnić nasze działania. Wspólnymi siłami, możemy zbudować dzieło, z którego będą korzystały, setki, tysiące, a w przyszłości nawet miliony użytkowników. To jest do wykonania! Wystarczy chcieć, wystarczy dobra wola ludzi o pomocnym sercu, a życie kierowców, pasażerów oraz użytkowników dróg stanie się o wiele bezpieczniejsze. Przyszłościowo na Portalu chcemy utworzyć katalog Firm związanych bezpośrednio ze wszystkim co usprawni likwidację szkód , we wszystkich aspektach wypadku itp. Zachęcamy do włączenia się w akcję, bądźmy aktywni razem stwórzmy Portal dla wszystkich!Odnajdź świadka zdarzenia za darmo!
DODANIE OGŁOSZENIA W PORTALU JEST BEZPŁATNE!

Jeśli natomiast posiadasz własną firmę i chcesz wesprzeć rozwój naszego portalu, możesz dodać swoją działalność do naszego katalogu, korzystając z jednej z podanych opcji biznesowych:

PROMUJ FIRMĘ

WYBIERZ PAKIET PONIŻEJ

Partnerzy

Sanitas DuoMedic Mediatech Comperia FoxRed Studio Graficzne Zostań naszym partnerem