OPIS ZDARZENIA

Dnia 15.09.2016.około godz. 10.00 jechałem wraz z zoną samochodem osobowym Honda CRV ,koloru szary metalik nr. rej WOT VV50 ulicą Wawelską w Warszawie w kierunku północnym. Jechałem lewym pasem trzy pasowej jezdni. Chciałem zmienić pas na środkowy sygnalizując długo prawym kierunkowskazem i patrząc w prawe lusterko. Znalazłem lukę i zmieniłem pas na środkowy . Po kilku albo kilkunastu sekundach jadąc jż zajętym pasem poczułem bardzo lekkie uderzenie w lewy tył mojego samochodu. po zatrzymaniu pojazdu i wyjsciu z tyłu nie znalazłem sprawcy uderzenia. Nadjechał po chwili szarą Toyotą Avensis WWL60910 i obwinił mnie o uderzenie w niego. Zanim nadjechał któryś z przejeżdzających kierowców powiedział do mnie " zarysował pana". Jeśli ten Pan przeczyta może i chciałby być moim świadkiem choćby składając w sądzie pisemne oświadczenie to byłaby dla mnie ogromna pomoc. Sprawca nie wezwał policji ani nie chciał mojego oświadczenia ,tylko kasy. Nie dostał i w zasadzie uciekł , a potem poszedł na policję i złożył fałszywe zeznanie obwiniając mnie o wszystko i jeszcze o ucieczkę. Mam sprawę w sądzie , bronę się jak mogę , ale nie miałem w aucie kamery i jedyny świadek to moja żona. A padłem łupem naciągacza " na stłuczkę" ,jestem tego pewien, bo manewr zmiany pasa zrobiłem zgodnie ze sztuką Może znajdzie się świadek tego zdarzenia, chociaż minęło już dwa lata, ale cóż tak działają sądy . Będę bardzo wdzięczny

DANE KONTAKTOWE:

  • Zdarzenie drogowe-Szukam świadka Warszawa ulica Wawelska 15.09.2016 r. PILNE!
  • ul. Wawelska Warszawa - mazowieckie

SZCZEGÓŁY ZDARZENIA:

  • Data zdarzenia : 15.09.2016
  • Godzina zdarzenia : ok. 10.00
  • Miejsce zdarzenia : Jezdnia, droga publiczna
  • Uczestnik : Kierowca
  • Pojazd : Samochód osobowy
  • Rodzaj zdarzenia : Kolizja
  • Warunki pogodowe : Słonecznie
  • Typ ogłoszenia : Szukam Świadka

Ogólnopolski Portal dla poszkodowanych oraz świadków zdarzeń komunikacyjnych i nie tylko.

Polska stwarza swoim mieszkańcom wiele możliwości, jednak równie dużo zagrożeń. W skali roku dochodzi tutaj do bardzo wielu zdarzeń komunikacyjnych, których sprawcy często pozostają niewykryci i bezkarni. Istotną rolę w takich sytuacjach odgrywają świadkowie wypadków komunikacyjnych, których niejednokrotnie brakuje. Dzięki Portalowi Świadek Wypadku, będą Państwo mogli w szybki i prosty sposób znaleźć osoby, które widziały lub nagrały zdarzenie z Waszym udziałem na terenie całego kraju. Misją Portalu jest pomoc Ofiarom różnego rodzaju zdarzeń drogowych i nie tylko. Każdy Świadek Wypadku może się do nas nas zgłosić, umieścić zdjęcie lub nagranie, które zarejestrował bądź opisać szczegóły Wypadku, który widział bądź zarejestrował. Każda, nawet najmniejsza informacja, może być na wagę złota dla osoby poszkodowanej i nie tylko. To co codziennie widzimy na naszych drogach ma naprawdę wielkie znaczenie, dlatego zachęcamy wszystkich do aktywnej współpracy. Myślisz, że Ciebie to nie dotyczy? Nic mylnego! A jeśli kiedyś to Ty będziesz potrzebował pomocy? Jeśli Ty będziesz szukał sprawcy zdarzenia? Po to powstał ów Portal Świadek Wypadku.pl. Wypadki drogowe zdarzają się wszędzie i dość często. Wiele osób potrzebuje wtedy pomocy, a pomocnym może okazać się każdy nawet Ty. Pamiętaj to nic nie kosztuje, a Twoje nagranie lub zeznanie, może komuś naprawdę uratować życie. Np. Uchronić od więzienia, niesłusznego oskarżenia, pozwoli uzyskać należne odszkodowanie z tytułu wypadku itp. Wypadek to efekt nagły niezamierzony zdarza się nagle i niespodziewanie o każdej porze dnia i nocy. Nikt z nas nie wie, kiedy dokładnie będzie potrzebował Twojej pomocy, może jutro, może za chwilę, a może za rok. Dlatego też oddajemy do waszej dyspozycji ten Portal, apelujemy do Wszystkich zrzeszajmy się w słusznej sprawie, pomagajmy bezinteresownie . Zapewniamy wyłącznie rzetelne oraz sprawdzone informacje o zdarzeniach z całego kraju. Informacje na temat jakiegokolwiek wypadku drogowego ( kolizji, potrącenia, wymuszenia itp. ), może być dla szukającej osoby zbawienne. Dlatego apelujemy o ujawnianie wszelkich wiadomości, które mogą okazać się bardzo pomocne w rozwiązaniu sprawy. Zapamiętaj warto pomagać, ponieważ kiedyś to my sami możemy potrzebować pomocy.

Świadek wypadku - razem znaczymy więcej.

Zachęcamy do współpracy inne Portale, Organizacje, Stowarzyszenia oraz Firmy, które mogą uskutecznić, usprawnić nasze działania. Wspólnymi siłami, możemy zbudować dzieło, z którego będą korzystały, setki, tysiące, a w przyszłości nawet miliony użytkowników. To jest do wykonania! Wystarczy chcieć, wystarczy dobra wola ludzi o pomocnym sercu, a życie kierowców, pasażerów oraz użytkowników dróg stanie się o wiele bezpieczniejsze. Przyszłościowo na Portalu chcemy utworzyć katalog Firm związanych bezpośrednio ze wszystkim co usprawni likwidację szkód , we wszystkich aspektach wypadku itp. Zachęcamy do włączenia się w akcję, bądźmy aktywni razem stwórzmy Portal dla wszystkich!Odnajdź świadka zdarzenia za darmo!
DODANIE OGŁOSZENIA W PORTALU JEST BEZPŁATNE!

Jeśli natomiast posiadasz własną firmę i chcesz wesprzeć rozwój naszego portalu, możesz dodać swoją działalność do naszego katalogu, korzystając z jednej z podanych opcji biznesowych:

PROMUJ FIRMĘ

WYBIERZ PAKIET PONIŻEJ

Partnerzy

Sanitas DuoMedic Mediatech Comperia FoxRed Studio Graficzne Zostań naszym partnerem