OPIS ZDARZENIA

W dniu 22.05.2018 około godz. 15:00 jechałem drogą wojewódzką 907 od miejscowości Tworóg w kierunku Toszka, poruszałem się pojazdem VW Golf combi koloru białego. Po drodze wyprzedziłem samochód ciężarowy. W odległości 3,7 km od miejscowości Tworóg z naprzeciwka nadjechała Dacia Sandero bez włączonych świateł, kierowca zjeżdżał na mój pas ruchu. Pomimo zwolnienia i ucieczki na pobocze nie uniknąłem kolizji w obu pojazdach zostały urwane lusterka. Sprawca kierujący Dacią Sandero nie zatrzymał się i odjechał do miejscowości Tworóg. Przejechałem jeszcze kilkaset metrów do bocznej polnej drogi przepuściłem ciężarówkę (tą którą wyprzedziłem wcześniej) jeszcze jeden samochód i rowerzystę. Zawróciłem i dogoniłem kierowcę przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną w miejscowości Tworóg (przy skrzyżowaniu był sklep Biedronka a kawałek dalej stacja paliw Orlenu). Zmusiłem słownie (poinformowałem go że zrobiłem zdjęcie samochodu z jego rejestracją) kierowcę do zjechania na pobocze i wezwałem przez telefon Policję. Policja po przyjeździe spisała protokół. Sprawca zdarzenia nie przyznał się do zjechania na mój pas ruchu (kierowca w wieku 70lat), stwierdził że on jechał prawidłowo, droga jest wąska i wina jest obopólna. Szukam kierowcy samochodu który poruszał się za mną może widział zdarzenie i chciałby zostać świadkiem. Z góry dziękuję uczciwemu kierowcy który chciałby potwierdzić co widział w związku z powyższym zdarzeniem. Pozdrawiam Józef. Proszę o kontakt 507099794.

DANE KONTAKTOWE:

  • zderzenie lusterkami dwóch samochodów osobowych biały Golf combi i ciemno szara Dacia Sandero
  • ul. Droga 907 Tworóg - śląskie

SZCZEGÓŁY ZDARZENIA:

  • Data zdarzenia : 22.05.2018
  • Godzina zdarzenia : 15:00
  • Miejsce zdarzenia : Droga wojewódzka
  • Uczestnik : Kierowca
  • Pojazd : Samochód osobowy
  • Rodzaj zdarzenia :
  • Warunki pogodowe : Dobre warunki atmosferyczne
  • Typ ogłoszenia : Szukam Świadka

Ogólnopolski Portal dla poszkodowanych oraz świadków zdarzeń komunikacyjnych i nie tylko.

Polska stwarza swoim mieszkańcom wiele możliwości, jednak równie dużo zagrożeń. W skali roku dochodzi tutaj do bardzo wielu zdarzeń komunikacyjnych, których sprawcy często pozostają niewykryci i bezkarni. Istotną rolę w takich sytuacjach odgrywają świadkowie wypadków komunikacyjnych, których niejednokrotnie brakuje. Dzięki Portalowi Świadek Wypadku, będą Państwo mogli w szybki i prosty sposób znaleźć osoby, które widziały lub nagrały zdarzenie z Waszym udziałem na terenie całego kraju. Misją Portalu jest pomoc Ofiarom różnego rodzaju zdarzeń drogowych i nie tylko. Każdy Świadek Wypadku może się do nas nas zgłosić, umieścić zdjęcie lub nagranie, które zarejestrował bądź opisać szczegóły Wypadku, który widział bądź zarejestrował. Każda, nawet najmniejsza informacja, może być na wagę złota dla osoby poszkodowanej i nie tylko. To co codziennie widzimy na naszych drogach ma naprawdę wielkie znaczenie, dlatego zachęcamy wszystkich do aktywnej współpracy. Myślisz, że Ciebie to nie dotyczy? Nic mylnego! A jeśli kiedyś to Ty będziesz potrzebował pomocy? Jeśli Ty będziesz szukał sprawcy zdarzenia? Po to powstał ów Portal Świadek Wypadku.pl. Wypadki drogowe zdarzają się wszędzie i dość często. Wiele osób potrzebuje wtedy pomocy, a pomocnym może okazać się każdy nawet Ty. Pamiętaj to nic nie kosztuje, a Twoje nagranie lub zeznanie, może komuś naprawdę uratować życie. Np. Uchronić od więzienia, niesłusznego oskarżenia, pozwoli uzyskać należne odszkodowanie z tytułu wypadku itp. Wypadek to efekt nagły niezamierzony zdarza się nagle i niespodziewanie o każdej porze dnia i nocy. Nikt z nas nie wie, kiedy dokładnie będzie potrzebował Twojej pomocy, może jutro, może za chwilę, a może za rok. Dlatego też oddajemy do waszej dyspozycji ten Portal, apelujemy do Wszystkich zrzeszajmy się w słusznej sprawie, pomagajmy bezinteresownie . Zapewniamy wyłącznie rzetelne oraz sprawdzone informacje o zdarzeniach z całego kraju. Informacje na temat jakiegokolwiek wypadku drogowego ( kolizji, potrącenia, wymuszenia itp. ), może być dla szukającej osoby zbawienne. Dlatego apelujemy o ujawnianie wszelkich wiadomości, które mogą okazać się bardzo pomocne w rozwiązaniu sprawy. Zapamiętaj warto pomagać, ponieważ kiedyś to my sami możemy potrzebować pomocy.

Świadek wypadku - razem znaczymy więcej.

Zachęcamy do współpracy inne Portale, Organizacje, Stowarzyszenia oraz Firmy, które mogą uskutecznić, usprawnić nasze działania. Wspólnymi siłami, możemy zbudować dzieło, z którego będą korzystały, setki, tysiące, a w przyszłości nawet miliony użytkowników. To jest do wykonania! Wystarczy chcieć, wystarczy dobra wola ludzi o pomocnym sercu, a życie kierowców, pasażerów oraz użytkowników dróg stanie się o wiele bezpieczniejsze. Przyszłościowo na Portalu chcemy utworzyć katalog Firm związanych bezpośrednio ze wszystkim co usprawni likwidację szkód , we wszystkich aspektach wypadku itp. Zachęcamy do włączenia się w akcję, bądźmy aktywni razem stwórzmy Portal dla wszystkich!Odnajdź świadka zdarzenia za darmo!
DODANIE OGŁOSZENIA W PORTALU JEST BEZPŁATNE!

Jeśli natomiast posiadasz własną firmę i chcesz wesprzeć rozwój naszego portalu, możesz dodać swoją działalność do naszego katalogu, korzystając z jednej z podanych opcji biznesowych:

PROMUJ FIRMĘ

WYBIERZ PAKIET PONIŻEJ

Partnerzy

Sanitas DuoMedic Mediatech Comperia FoxRed Studio Graficzne Zostań naszym partnerem